ПРИГЛАШЕНИЕ

ПЛАНИ / ДОПОМОГА / ЗВ'ЯЗОК
РУСЛАН СТОЙЧЕВ
ЭДИНЕ

АВТОРСЬКА МЕТОДIКА
 
 убрати рекламу -
 клікніть зліва від банера "#CLOSE#"
або зареєструйтеся


Меню сайту
data-yashareImage="//istoki.at.ua"


ПОШУК ЗА СЛОВОМ
Форма входа


Поиск


Календарь
«  Август 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Архив записей


Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz


 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Дуже Вам раді, Гость · RSS 29.03.2023, 12:32
  Головна » 2013 » Август » 27 » ДИСГАРМОНІЯ У ВІДНОСИНАХ: ЯК З НЕЇ "ВИЙТИ"?
  21:58
  ДИСГАРМОНІЯ У ВІДНОСИНАХ: ЯК З НЕЇ "ВИЙТИ"?

  Ще один немаловажний аспект, який слід навчитися розпізнавати при  взаємодії у парі, це "віддзеркалювання" емоцій. Напевно багато хто помічав за собою, що "подібне притягує подібне". Те, що відбувається у вашій душі, проявляється у світ, і ваша близька і кохана людина бере участь у цьому безпосередньо. Якщо постаратися розібрати питання більш глибоко, то неможливо часом зрозуміти, хто власне є "провокатором" того, що відбувається.

  Ваш емоційний стан передається і вашій близький людині. Це стосується не тільки близьких людей, але і всіх абсолютно, з ким ви прямо чи побічно контактуєте. Але, найчастіше ви у більшій мірі відкриті для взаємодії з близькими. Саме вони і є у цей момент вашим "дзеркалом"...

  Ви - єдине ціле. Ваші тонкі поля перебувають у контакті і утворюють єдине поле, у якому і проявляються усі страхи та емоції, як позитивні, так і негативні. Іноді ви відчуваєте, що з вами відбувається немов щось незвичне, ваш емоційний стан нестабільний, але при цьому нібито все у нормі, усе добре. Природний стан душі людини - гармонійний. Це стан Любові. А значить, що у цей момент ви перебуваєте у дисгармонійному стані і він вам був "нав'язаний". Ким і як він може бути нав'язаний?

  Припустимо, у цей момент у вашої близької і коханої людини відбувається розумовий процес, пов'язаний з вирішенням якогось непростого питання. При цьому він проживає дисгармонію і страх. Він це не те що може вам не казати, а навіть може сам не усвідомлювати. Взагалі, як у пісні: "на двох усе...". У вашому спільному полі усе тепер поділяється "на двох" - і смуток, і любов, і страхи, і віра. У кого більше вистачить сил і терпіння - той і буде підтримкою іншому. У цьому-то саме і полягає сенс Любові - у взаємовиручці і підтримці, нехай навіть непомітної та неусвідомлюваної на перший погляд. Він чи вона навіть можуть не розуміти, що відбувається, але "вирівняти" стан і довести його до гармонійності можете тільки ви. У цьому і є сенс того, що кажуть: "Зміни свій світ, а навколишній світ зміниться сам" ))
   
  Істина проста: хочеш пізнати світ – пізнай себе. Пізнавши себе, зможеш зміниться, а як наслідок - зміниться і світ. От чому не варто прагнути міняти світ, а варто прагнути до самопізнання. Виникає наступне питання: як це робити? Способів безліч: релігійні, езотеричні, наукові. Існує багато книг про самопізнання і усі вони вірні, тому що описують безліч різних способів. Але всі ці способи зводяться до однієї Істини: навчитися приймати світ таким, який він є і тоді стане зрозуміла СУТЬ подій, що відбуваються.

  Пізнавши себе, не важко буде пізнавати і світ. Він такий, який ти сам, і іншому йому не бути. Світ – це всього лише твоє відображення на поверхні водойми. Поверхня води буде схвильована – відображення спотвориться; поверхня води спокійна – відображення істинне, але воно лише твоє відображення, а не ти сам. Якщо почнеш пики корчити відображенню – воно тобі й відповість тим же. Так і світ, коли ми кривляємося в душі, відображає наши помисли і відчуття, і проявляється у самому себе діями і подіями, що направлені до нас щоб показати, що ми собою являємо. Це відображення нас самих у тривимірності.

  Як же пізнати себе в іншій людині? Дуже просто і водночас складно. Інша людина – це і є ти сам, тільки вона про це не знає, а ти знаєш. Якщо ж інший знає про це – він поводить себе гідно твоєму Вищому Я і не проявляє агресії на твої випади по відношенню до нього. А якщо і ти знаєш, що ти його відображення – то і ти не можеш проявляти агресію по відношенню до нього. Як можна ображатися на дзеркало, якщо воно тобі корчить пики у відповідь на твої гримаси? Треба бути просто ідіотом, щоб ображатися на своє відображення і дивуватися тому, що воно так вчиняє по відношенню до тебе.

  Сприйняття один одного. Він приймає Її і пізнає не як особистість, а як прояв Божественного Жіночого Начала. Вона для Нього - іпостась Богоматері у фізичному тілі. Він же для Неї – іпостась Бога-Отця, прояв у фізичному тілі Божественного Чоловічого Начала. А обидва начала і являють собою Єдиного, проявленого у видимому і невидимому. Вона - світ видимий, енергія, що дає життя. Він - світ невидимий, інформація, рушійна енергією. І тільки так Вони повинні сприймати себе і один одного, і не інакше.

  Який сенс у всьому цьому? Дуже простий: ми формуємо світ таким, яким його бачимо самі, і від нас залежить, що світ буде являти собою. Коли ми думаємо, що людина - це не просто людина, не просто особистість, а прояв Всевишнього, в однієї з Його форм – чоловічій чи жіночій. І оскільки ми так думаємо – так воно і є. Наша свідомість формує простір, а за ним вже і саму реальність всього, що відбувається.

  Я не релігійний, але за основу у собі я обрав одну з існуючих релігій і на її основі обгрунтував для себе весь взаємозв'язок між людиною і Богом. Такою релігією стало православне християнство. Христа я взяв за основу як Боголюдину, і він для мене став ідеалом. Цей Ідеал я помістив у своє духовне Серце і з'єднав себе з ним. Це немов для зміни існуючої перекрученої програми здійснити накладення на перекручену істинної. Що ви будете робити, якщо ваш комп'ютер заражений  вірусом і ви вже про це знаєте? Ви постараєтеся знайти цей вірус і усунути його. А якщо цей вірус вже внес істотні зміни до основної функціональної програми вашого комп'ютера? Вам залишиться тільки видалити усю операційну систему, очистивши її від вірусу і встановити нову. Якщо вам дозволять параметри вашого комп'ютера, ви можете в цьому випадку встановити нове програмне обладнання, більш нову версію операційної системи, яка дозволить вашому комп'ютеру працювати більш ефективно і якісно з меньшими витратами. Так і в людині іноді розвивається інформаційний вірус, руйнуючий його стереотипи мислення, і з'являється він в благо самій людини, а не на шкоду їй. Переустановка програмного забезпечення, а у нашому випадку, зміна параметрів і способу мислення, розширення стереотипності бачення і усвідомлення того, що відбувається, змінює наш світ. Спочатку відбувається зміна внутрішнього світу, а потім вже і світу зовнішнього, як відображення того, що всередині.

  Отже при зміні програмного забезпечення відбувається дисбаланс і от в цьому випадку єдиною підтримкою у парі може бути тільки лише ваша половина – Він або Вона. Якщо ж ви раніше «заклали» до себе інформацію про те, що ваша половина не тільки особистість, а особистість, в якої проявлене Божественне начало, то це і буде вам у допомогу. Ваша половина буде саме цим Началом і через неї буде надана вам допомога і підтримка згори. Так вы формуєте не тільки свій світ, але і світ близької і коханої людини, без якої не мислите свого існування. Він же, або Вона, в свою чергу, отримуючи цю незриму підтримку, «закладену» вами навіть не в Нього чи в Неї, а в себе, отримують також допомогу і підтримку згори і пропускають крізь себе ту необхідну енергію і інформацію, яка вам потрібна у процесі «переустановки програмного забезпечення».

  Теж саме буде відбуватися і з Ним або з Нею, тому що програми застарівають, і їх періодично змінюють в нас. Одночасна зміна програм неможлива, тому що повинен бути хтось в парі, хто буде відстежувати процес здійснення зміни програмного забезпечення і підтримувати у своїй половині Віру і Любов в цей момент, коли потенціал половинки вже вичерпаний, а новий ще для використання неможливий, тому що до нього також потрібна відповідна адаптація тіла, душі і духу.

  Коли  ви вперше пройдете усі стадії становлення вашого духу, ви самі зрозумієте, про що йде тут мова. Зараз же ви лише можете тільки здогадуватися про це, тому що ваша система світосприймання, система стереотипного бачення, не дозволяє побачити усе так, як є. Але, кожного разу, коли з вами буде відбуватися «зміна програм», вам усе складніше і складніше буде розуміти і усвідомлювати все, що відбувається. Тому, ви до цього повинні бути готові завжди, в будь-який момент. А для цього треба, щоб ваш дух перебував у єднанні з душею. Це гармонійне сполучення дасть вам необхідний потенціал для здійснення задуманого.

  Що означає перебування душі і духа у єдності? Якщо людину розглядати з позиції того, що вона «образ і подоба Божі», то ми зрозуміємо, що людина триєдина і складається з тіла, душі і духу. Дух – прояв інформаційного впливу у людині і рухає енергією. Душа – енергопотенціал, що підтримує діяльність тіла, заснований на взаємодії з інформаційним полем Всевишнього. Тіло – прояв сукупної взаємодії душі і духу (інформації і енергії). Але, це ще не все. Хоча все, що ми маємо, створено Всевишнім, але воно само по собі не наповнене ним. Це наповнення Божественною суттю відбувається лише тоді, коли ми усвідомлено бажаємо возз'єднання душі і духу у самому Богу, у Творці. Лише з цього моменту відбувається возз'єднання Його і нас, яке і проявляється через деякий час вже у самому тілі і в нашій реальності. Але і цей процес неостаточний. Його слід весь час підтримувати, а це означає, що наші устремління повинні бути завжди до Бога, наші помисли повинні бути завжди про те, що ми проявляємо його Силу та Волю, а Він дає нам для цього необхідний енергоінформаційний потенціал. Це схоже з тим, як якби ми влаштувалися на роботу та за сумлінно виконані нами обов'язки мали б можливість отримання оплати. Як на роботі ми отримуємо оплату за виконану нами працю, так і в цьому випадку, ми отримаємо оплату у вигляді енергоінформаційного потенціалу лише за те, що усвідомлюємо себе проводниками Сили Всевишнього і втілюємо Його Волю за Його згодою. Але, в цьому випадку присутня небезпека виникнення гордині, мол це ми самі усе вершимо і усе нам байдуже. Ось тут і треба бути найбільш уважним і навчитися усвідомлювати кожну мить свого життя. А це процес не такий вже і простий )))
   

  СТРУКТУРА / ДОПОМОГА / ЗУСТРІЧ / ДІЙСНІСТЬ / ЗМІНИ / ТРАНСФОРМА / ЗВ'ЯЗОК

  Просмотрів: 1065 | Додав: Aluston | Теги: дисгармонія | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  +++ Яко з нами Бог +++
  2008 - 2023
  Используются технологии uCoz